Hopp til hovedinnhold
Hopp til søkeboks
Hopp over båndkommandoer
Logg på
AAANormalvisningKontrastvisning Nettstedkart
Norske sider
Engelske sider
 Lytt til tekst        
Undermeny
  • Siste

Inviterer til høstferie Kjerringøy

Gisnås, Geir Endret:28.10.2019 09:55

Bamse B inviterer til gratis høstferie på Kjerringøy 9. - 13. oktober​.

Arrangementet skal foregå på Kjerringøy rorbusenter. Dette er et arrangement for hele familien der et av barna må være i grunnskolealder. Mange arrangementer skjer ute i naturen. Det legges opp til mange aktiviteter familien skal gjøre sammen. Foreldrene har selv ansvaret for sine barn. Det er pliktig deltagelse på alle aktivitetene som arrangeres av Bamse B. Dette er et gratistilbud

På grunn av allergi er det ikke lov å ha med kjæledyr. Alle aktiviteter skal være mobil fri

Bamse B er en frivillig humanitær organisasjon som har navnet sitt fra vår målgruppe "Barn med sosiale behov". Foreningen har som formål å tilby ferie- og fritids opplevelser for barn og deres familier i foreningens målgruppe. 

Alle lederne jobber gratis og er voksne med godkjent politiattest og grunnleggende kunnskaper i psykisk og fysisk førstehjelp. Vi har taushetsplikt. Mange av lederne har erfaring med å arrangere ferie og fritidsaktiviteter for denne målgruppen.

PÅMELDING

Trenger du/dere mere informasjon kontakt med Merethe K. I. Lindqvist på telefon 906 52230.

Bruk påmeldingsskjemaet som ligger ved. Frist 15. september 2019.

Obs! Det er alkoholforbud, rusfritt og mobbefritt arrangement og brudd på dette medfører hjemsendelse for egen regning.

icpdfPÅMELDING HØSTFERIEN 2019.pdf

Opprettet: 06.09.2019 11:45