Hopp til hovedinnhold
Hopp til søkeboks
Hopp over båndkommandoer
Logg på

Ledige tomter Utskarpen boligfelt

Nilsen, Dag-Arnfinn Endret:09.11.2016 12:38

Nedenfor presenteres en oversikt over ledige kommunale tomter i Utskarpen boligfelt. Prisene gjelder i perioden 01.01.16 - 31.12.16.

Regulert tomt nrAdresseGnr.Bnr.Areal (m2)Pris (kr)Merknader
5Storåsveien 251057373.373,-
7Storåsveien 2217445760301.796,-
10Storåsveien 6798310.954,-
12Storåsveien 24802311.918,-
15Storåsveien 2917473852SOLGT
16Storåsveien 31926341.802,-
17Storåsveien 33995358.431,-
19Storåsveien 3717472775SOLGT
21Storåsveien 4117465750SOLGT
25Storåsveien 57690284.926,-
26Storåsveien 59741297.217,-
27Storåsveien 61629270.225,-
28Storåsveien 63867327.583,-
35Storåsveien 581011362.287,-
36Storåsveien 38746298.422,-

 
I tillegg til ovennevnte kommer gebyrer og omkostninger i forbindelse med oppretting av matrikkelenhet, saksbehandling samt tinglysing av skjøte og dokumentavgift til Staten. 

Opprettet: 14.05.2013 22:24