Rana kommune - Strategisk ledergruppe
Hopp til hovedinnhold Hopp til søkeboks Hopp over båndkommandoe r Logg på
Organisasjon
Strategisk ledergruppe

 

​Rådmannens strategiske ledergruppe er sammensatt av alle avdelingslederne.

Navn​Telefon    E- post​
Rådmann%20Robert%20Pettersen%20farge%20(2)

Robert Pettersen

Rådmann

75145042

90048541

 robert.pettersen@rana.kommune.no
Hege%20Nygård%20%20HR%20sjef%20%201

​Hege Nygård

HR/
Økonomisjef

​75145122
95254415
hege.nygaard@rana.kommune.no
Jan Erik Furunes.png

 

​Jan Erik Furunes

Teknisk sjef

​75145058
91570573
jan.erik.furunes@rana.kommune.no
Ann%20Jorid%20Virik

Ann Jorid Virik

Omsorgssjef

​75146602
95254130
ann.jorid.virik@rana.kommune.no
Anita%20Vonstad

 

​Anita Vonstad

Barnehagesjef

75145187
91543636​
anita.vonstad@rana.kommune.no

 Kåre%20Nordnes

 

​Kåre Nordnes Jr.

Helse og sosialsjef

 

75146307
95254132​
kare.nordnes@rana.kommune.no
Lillian

​Lillian Nærem

Skolesjef

75145218
97054090
​lillian.naerem@rana.kommune.no
Kultursjef_Hilde%20Rokkan%20kopi

Hilde Rokkan

Kultursjef

75146002​

48006269

hilde.rokkan@rana.kommune.no
Geir%20Gisnås

 

Geir Gisnås
informasjonssjef

​75145065

95254438 

geir.gisnas@rana.kommune.no
Om enheten
Kontaktinformasjon
Åpningstider
Kontaktpersoner
Sist oppdatert: 22.05.2017 08:41:23
Dele innhold
​​​​

 

 

Rådmann:             
Ordfører:                  
Ansvarlig redaktør:  Webredaktør:          
​Robert Pettersen
Geir Waage 
Robert Pettersen
Kari Jørgensen
Sentralbord: 75 14 50 00
Epostpostmottak@rana.kommune.no                     
Servicetorget: 
Mandag kl. 09.00 - 15.00
Tirsdag - fredag kl. 08.00 - 15.00            

Besøksadresse:
Rådhusplassen 2, 8622 Mo i Rana
Postadresse: Postboks 173 8601 Mo i Rana
Org.nr:  872 418 032