Rana kommune - Administrasjon
Hopp til hovedinnhold Hopp til søkeboks Hopp over båndkommandoe r Logg på

Administrasjon

Av: Osmo, Marit | Publisert: 03.12.2013 10:38:58

 

Administrasjonen ved Rana kulturskole ønsker å yte god service til både elever, foresatte, øvrige kunder og fagpersonalet vårt. Kom gjerne innom lokalene våre, eller ta kontakt med oss på telefon eller epost – vi vil gjerne bli forstyrret!

 

KristineMarit%20hjemmesideElena%202%20hjemmeside
Kristine Rønning
Rektor
75 14 55 34
Kristine.Ronning@rana.kommune.no
​​​Marit Osmo
Inspektør
75 14 55 33
marit.osmo@rana.kommune.no
Elena J. Beck
Produsent
75 14 55 32
elena.beck@rana.kommune.no
Kjell%202%20hjemmesideMarita%202%20hjemmesideAnne%20Marie%20hjemmeside
Kjell Neeraas
Sentralbord
75 14 55 35
kjell.neeraas@rana.kommune.no
Marita Norum
Sentralbord/Sekretær
75 14 55 30
marita.norum@rana.kommune.no
​Anne Marie Hågensen
Renholder

 

 

 Felles e-post: rana.kulturskole@rana.kommune.no

 

 

 

Sist oppdatert: 26.09.2016 15:21:55
Dele innhold
​​​​

 

 

Rådmann:             
Ordfører:                  
Ansvarlig redaktør:  Webredaktør:          
​Robert Pettersen
Geir Waage 
Robert Pettersen
Kari Jørgensen
Sentralbord: 75 14 50 00
Epostpostmottak@rana.kommune.no                     
Servicetorget: 
Mandag kl. 09.00 - 15.00
Tirsdag - fredag kl. 08.00 - 15.00            

Besøksadresse:
Rådhusplassen 2, 8622 Mo i Rana
Postadresse: Postboks 173 8601 Mo i Rana
Org.nr:  872 418 032