Rana kommune - Kontaktinformasjon
Hopp til hovedinnhold Hopp til søkeboks Hopp over båndkommandoe r Logg på

Kontaktinformasjon

Av: Jørgensen, Kari | Publisert: 07.04.2016 10:41:37

For all informasjon om Arctic Race i Rana ta kontakt med Ståle Lysfjord, Geir Gisnås, Anita Sollie eller ordfører Geir Waage.

 

Funksjon​Navn​E-mail​Tlf (+47)
Prosjektleder​Ståle Lysfjordstale.lysfjord@rana.kommune.no

952 54 498 

​Styr.gruppe leder​Jan Erik Furunesjan.erik.furunes@rana.kommune.no

​915 70 573

Styr.gruppe​Anita Sollieanita@ru.no

​994 87 626

​Styr. gruppe​Trine Rimertrine@rananf.no

​911 64 500

​Styr.gruppe​Trond Olsentrond.olsen@mip.no

​909 98 545

​Styr.gruppe​Hanne Nordgaardhanne.nordgaard@snn.no

​481 11 876

​Leder info​Geir Gisnåsgeir.gisnas@rana.kommune.no

​952 54 438

​Leder folkefest​Trine Rimertrine@rananf.no

​911 64 500

​Leder race Village​Hanne Nordgaardhanne.nordgaard@snn.no

​481 11 876

​Leder teknisk​Gunnar Brattligunnar.brattli@rana.kommune.no 915 18 417
​Leder frivillige ​Marion Brunslagfjellet@gmail.com

​977 39 102

​Sikkerhetsansvarlig​Kjell Espen Solhaug kjell.espen.solhaug@rana.kommune.no​952 54 253
​Ordfører​Geir Waagegeir.waage@rana.kommune.no ​90933590

 

 

Sist oppdatert: 04.08.2016 12:27:18
Dele innhold
​​​​

 

 

Rådmann:             
Ordfører:                  
Ansvarlig redaktør:  Webredaktør:          
​Robert Pettersen
Geir Waage 
Robert Pettersen
Kari Jørgensen
Sentralbord: 75 14 50 00
Epostpostmottak@rana.kommune.no                     
Servicetorget: 
Mandag kl. 09.00 - 15.00
Tirsdag - fredag kl. 08.00 - 15.00            

Besøksadresse:
Rådhusplassen 2, 8622 Mo i Rana
Postadresse: Postboks 173 8601 Mo i Rana
Org.nr:  872 418 032